Hör av dig!

Nyköpingsregionen är Nyköpings och Oxelösunds gemensamma näringslivsbolag. Vi finns här för att hjälpa befintliga och nya företag med allt från etablering och rekrytering till samverkan med kommuner och andra verksamheter i regionen. Ring mig direkt eller fyll i formuläret nedan, så kontaktar jag dig.
Med vänliga hälsningar, Hans Rainer
Tel: 0705­ -­ 74­ 25­ 06
* Obligatoriskt

Ja, tack! Skicka gärna Nyköpingsregionens nyhetsbrev till mig.

* Obligatoriskt

Mark & Lokaler i Nyköpingsregionen

Duis autem veleum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat.

Organisationen

 

Hans Rainer, VD

hans@nykopingsregionen.se

0705­ -­ 74­ 25­ 06

 

Kerstin Aviander, Konsult Projektledare

kerstin@nykopingsregionen.se

073-763 90 63

 

________________________________

Styrelse

Ordförande

Håkan Steinbüchel
0730-94 94 30
hakan.steinbuchel@telia.com

Ledamöter

Catharina Fredriksson
Oxelösunds kommun
070-551 58 88
Catharina.Fredriksson@oxelosund.se

Douglas Heilborn
Oxelösunds Hamn AB
070-399 70 84
douglas.heilborn@oxhamn.se

Erik Westerberg
Kungshem

erik@westerbergs.nu

Catarina Hagstrand
Förvaltnings AB Nötknäpparen
070-657 94 10
catarina@notknapparen.se

Johanna Åndberg
Klövern

Urban Granström
Nyköpings kommun
073-773 79 83
urban.granstrom@nykoping.se

Suppleanter

Anna af Silén
Nyköpings kommun
073-91 21 528
anna.af.silen@nykoping.se

Johan Persson
Oxelösunds kommun
070-567 37 50
johan.persson@oxelosund.se

Adjungerad

Erik Carlgren
Nyköpings kommun
073-77 37 042
erik.carlgren@nykoping.se

  • Dela